Форум за Боjан Стоjков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за Боjан Стоjков
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интервюта

Go down 
АвторСъобщение
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
Admin
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 37
Join date : 15.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Интервюта   Интервюта Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 1:50 pm

Ето го и първото интервю! Razz

24-годишният Боян Стойков е един от най-талантливите и харизматични участници в Music Idol 3, който плени феновете както в родината си Македония, така и у нас.

На финала на Musci Idol 3 той се изправи срещу Магдалена Джанаварова, но близо 10% не му достигнаха, за да победи. Въпреки че не стана новият музикален идол на България и Македония, Боян не съжалява или поне така казва, макар че сме сигурни, че с гордост би носил титлата.

След многото интервюта, които беше дал, той намери време да си поговори и с нас. Изморен от цялата шумотевица, Боян ни разказа защо според него не е спечелил, с какво го е променило шоуто, за любовта му към Соня Мембреньо, както и за музикалните си плановете.

***

Малко не ти достигна, за да станеш новият музикален идол на България и Македония, въпреки че цялата зала скандираше твоето име и явно ти беше нейният фаворит. Разочарован ли си?

Не, в никакъв случай не съм разочарован. Смятам, че Маги трябваше да победи, тя си заслужи напълно победата.

А ти самият не искаше ли да се видиш като победител?

Мисля, че ние всички се виждахме като победители. Стигнахме до нещо, което всеки айдъл искаше. Смятам, че по някакъв начин всички, които бяхме на финала, сме победители. Самите реакции на идолите, изпълненията им - първото на Преслава, на Русина – всички се представиха добре.

Смяташ ли, че финалът се реши на национално ниво – България срещу Македония?

Надявам се, че не е така. На всички концерти преди това българската публика много ме подкрепяше, за което съм много благодарен. Нямаше значение дали сме македонци или българи.

След финала имаше много коментари, че ти трябваше да победиш, че си по-добър?

Искренно не знам. Все пак на хората, които са пред телевизора, им е по-лесно да преценят. Когато си там, на сцента, зад кулисите е по-трудно да определиш кой се е представил по-добре.

Кои от айдълите, които отпаднаха по-рано, трябваше също да бъде на финал? Твоят фаворит?
Имах повече фаворити. Имах предчувствие, че Соня ще бъде на финала, също така Александър и Александра заслужаваха.

Ти се изправи на драматични елиминации с твоя сънародник Александър, в които зрителите решиха ти да продължиш. Ти ли си по-добрият?

Не мога да кажа кой е по-добър, всичко се реши на момента, както и на финала. Ако аз бях най-добър или той, никога нямаше да бъдем на елиминации. Всичко се променяше – веднъж той се представяше по-добре, друг път аз. Тогава явно аз бях по-добър.

Когато стартира шоуто мислише ли си, че можеш да стигнеш до финала?

Искренно да ви кажа – не. В началото не се надявах на нищо, но когато станах един от финалните 20 участника в Music Idol, вече очаквах всичко. Когато достигнаш до големите концерти и видиш, че публиката те харесва, е нормално да си мечтаеш да стигнеш до финала, всеки от нас се надяваше.

След тези месеци в шоуто с какво се промени?

Промених се в много неща. Научих се да съм дисциплиниран, да спазвам графици, в начина си на държание...

Чувстваш ли се вече звезда?

Със сигурност не. Може да сме популярни, но не сме звезди. За да си звезда трябва да допринесеш с нещо на обществото, да направиш нещо голямо за хората. А и трябва дълъг период, защото за 2-3 месеца никой не може да стане звезда.

Какво най-много ще ти липсва от Music Idol?

Приятелите, целият екип... Все пак 3 месеца не са малък период да живееш и работиш нон стоп с някой.

А какво мислиш за журито. Винаги ли беше обективно към вашите изпълнеия или имаше лични предпочитания към някои от айдълите?

He, не мисля че са имали предпочитания. Бяха обективни до колкото човек може да е обективен – все пак всеки има собствено мнение – например аз мога да харесам дадена песен, а ти – не – всичко е въпрос на индивидуален вкус. Но те се стараеха да съдят безпристрастно. Може би ако журито беше в друг състав, оценките на изпълненията щяха да са различни, но според мен те бяха истински професионалисти и доста компетентни...

Коя беше твоята музикална задача, когато се почувства цар на сцената?

Не мога да кажа точно – всичките ми бяха интересни, рок концертът се получи доста добре. На концерта, когато трябваше да пеем на български, ми беше доста трудно. Голямо предизвикателство беше да науча песента заради езика.

В какъв стил искаш да правиш своята музика?

Слушам различна музика, но ако трябва да пея в някакъв стил, то това ще е поп-рок.

Дойде да пееш, а пък срещна любовта. Как се развиват отношенията ти със Соня? Какво ще правите след като приключи шоуто ?

Добре сме. Засега съм тук и не знам кога ще си отида в Македония. Заради нея бих останал в България, пък и тя може да дойде там, ще пътуваме (по време на цялото интервю Соня плътно стоеше до него бел. р.).

Music Idol свърши, но сега започва битката ви да се наложите както на българската, така и на македонската сцена. Какво ти предстои от тук нататък?

Планове имам, но ще видим какво ще стане. Надявам се, че всеки един от нас ще успее да пробие, да записва своя авторска музика. Аз лично искам да пея както в Макеодния, така и в България. След тази огромна подкрепа, която ми оказаха тук, би било недостойно от моя страна да работя само в Македония, затова искам да работя и в двете държави.

А един дует със Соня?

Да, със сигурност.
Върнете се в началото Go down
https://bojan-stojkov.forumotion.com
 
Интервюта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Боjан Стоjков :: My star is Bojan, so I want to know all about him.. :: Биография-
Идете на: